Hotel Vivaldi - NOWA WWW, Poznań Hotel Vivaldi - NOWA WWW, Poznań

Prestige Club

  1. Home page
  2. Home page
  3. Vivaldi Karpacz
  4. Prestige Club

Prestige Club to program lojalnościowy dla klientów hoteli z grupy Polish Prestige Hotels. To grupa 41 najlepszych obiektów z całej Polski zrzeszonych po to, aby ułatwić Ci wybór hotelu. To gwarancja wysokich standardów, najwyższej jakości obsługi, komfortowych wnętrz, wyśmienitej kuchni i relaksu w strefie SPA. Niezależnie czy podróżujesz służbowo czy prywatnie, u nas znajdziesz swoje miejsce.

Zniżki dla członków Prestige Club

Dzięki karcie Prestige Club masz dostęp do zniżek w kilkudziesięciu hotelach grupy Polish Prestige Hotels. Zniżki obowiązują niezależnie od terminu oraz celu Twojego pobytu. Jako członek kluby będziesz na bieżąco informowany o akcjach promocyjnych i hot dealach. Korzystasz ze zniżek i oszczędzasz. Dowiedz się więcej o promocjach.

Zniżki dla członków Prestige Club

To nie koniec korzyści!

Każde 100zł wydane w Polish Prestige Hotels to 1 punkt na karcie Prestige Club. 1 punkt to 10zł do wykorzystania w sieci hoteli. Zgromadzonymi na karcie środkami możesz opłacić dowolne usługi w hotelu takie jak relaksujący masaż, obiad w hotelowej restauracji czy nawet kolejny nocleg. Wyobraź sobie, że jeden weekend już przekłada się na dodatkowe korzyści. Dołącz teraz Prestige Club.

To nie koniec korzyści!

Które hotele są w programie?

Polish Prestige Hotels to 41 hoteli z całej Polsce. Niezależnie od tego czy wybierasz się nad morze, w góry czy planujesz pobyt w centrum miasta, jesteśmy tam i mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Sprawdź Nasze hotele.

 Które hotele są w programie?

Dołącz do Prestige Club

Aby dołączyć do Prestige Club wystarczy wypełnić wniosek o kartę. Możesz to zrobić przez internet lub w jednym z hotelu z grupy Polish Prestige Hotels. Tym sposobem otrzymujesz numer członkowski, kartę i zaczynasz korzystać ze wszystkich przywilejów! To takie proste. Załóż kartę Prestige Club.

 Dołącz do Prestige Club
Wykonanie: PROFITROOM
Subscribe to the newsletter

Stay up to date with the news

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close