Hotel Vivaldi - NOWA WWW, Poznań Hotel Vivaldi - NOWA WWW, Poznań

Rekreacja

 1. Home page
 2. Home page
 3. Vivaldi Karpacz
 4. Hotel
 5. Rekreacja

Karpacz to doskonałe miejsce, aby zachłysnąć się pięknem polskich gór. Atrakcyjne położenie Vivaldi Karpacz sprawia, iż to idealny punkt wypadowy dla pieszych wycieczek. 100m od całorocznego wyciągu kanapowego, 180m od sztucznego lodowiska , 450m od skoczni narciarskiej Orlinek, 2km od Świątyni Wang, 2h na Śnieżkę czarnym szlakiem, 1,5h do Samotni zielonym szlakiem, 1h 20min do Strzechy Akademickiej żółtym szlakiem

Wypoczynek w Karpaczu

Pobyt w Vivaldi Karpacz to doskonały plan na każdą porę roku. Nasi Goście bardzo chętnie korzystają w różnych form rekreacji, m.in. narciarstwo zjazdowe i biegowe, łyżwy, jogging, Nordic Walking, rowery, saneczkarstwo, spacery. 

 Wypoczynek w Karpaczu

Relaks w hotelu

Gwarantujemy Państwu pełen relaks bez wychodzenia z hotelu. W obiekcie posiadamy saunę fińską, basen z podwodnym masażem ciśnieniowym, wannę z hydromasażami o zmiennym ciśnieniu, gabinet masaży ręcznych, piłkarzyki, gry planszowe i wiele innych. 

Relaks w hotelu

Basen

Basen z hydromasażem to doskonała rozrywka dla osób w każdym wieku, która gwarantuje aktywny wypoczynek o każdej porze roku. W Hotelu posiadamy akcesoria do nauki pływania oraz zabawki dla najmłodszych. Wszystko dla dobrego samopoczucia naszych Gości. 

Basen

Sauna fińska

Sauna fińska to sekret zdrowia i witalności Skandynawów. Temperatura sauny fińskiej to 90 st C. Pobyt w niej utrzymuje skórę młodą, zdrową i elastyczną. Ciepło sauny aktywizuje układ krążenia, dzięki czemu obserwujemy wyraźny dopływ energii. Rozgrzanie sprzyja również produkcji endorfin, a te jako hormony „szczęścia" wywołują dobry nastrój.

Sauna fińska

Odprężający masaż

W hotelu mogą Państwo skorzystać z różnorodnych masaży wykonywanych przez wykwalifikowanego terapeutę. Oferowane przez nas zabiegi zostały dobrane w taki sposób, aby skutecznie odprężyć zarówno Państwa umysł, jak i ciało. Zależy nam, aby mogli Państwo doznać głębokiego relaksu. W naszej ofercie znajdą Państwo: masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, odprężający masaż ciepłymi olejkami, masaż wyszczuplająco – modelujący, masaż bańkami chińskimi, masaż medyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż twarzy, szyi i dekoltu, masaż stóp.

 

 Odprężający masaż

Sprawdź nasze oferty

from 230 /night
Vivaldi with savour

Vivaldi with savour

 • min. 2 nights
 • Breakfast and Dinner
More details
from 191 /night
Hot Deal

Hot Deal

 • any length of stay
 • B&B Breakfast Included
More details
from 400 /night
Holiday - longer means cheaper

Holiday - longer means cheaper

 • min. 5 nights
 • Breakfast and Dinner
More details
from 570 /night
For Two (3 days)

For Two (3 days)

 • any length of stay
 • Breakfast and Dinner
More details
Show all offers
Wykonanie: PROFITROOM
Subscribe to the newsletter

Stay up to date with the news

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close