Hotel Vivaldi - NOWA WWW, Poznań Hotel Vivaldi - NOWA WWW, Poznań

Prestige Club

  1. Strona główna
  2. Strona główna
  3. Vivaldi Karpacz
  4. Prestige Club

Prestige Club to program lojalnościowy dla klientów hoteli z grupy Polish Prestige Hotels. To grupa 41 najlepszych obiektów z całej Polski zrzeszonych po to, aby ułatwić Ci wybór hotelu. To gwarancja wysokich standardów, najwyższej jakości obsługi, komfortowych wnętrz, wyśmienitej kuchni i relaksu w strefie SPA. Niezależnie czy podróżujesz służbowo czy prywatnie, u nas znajdziesz swoje miejsce.

Zniżki dla członków Prestige Club

Dzięki karcie Prestige Club masz dostęp do zniżek w kilkudziesięciu hotelach grupy Polish Prestige Hotels. Zniżki obowiązują niezależnie od terminu oraz celu Twojego pobytu. Jako członek kluby będziesz na bieżąco informowany o akcjach promocyjnych i hot dealach. Korzystasz ze zniżek i oszczędzasz. Dowiedz się więcej o promocjach.

Zniżki dla członków Prestige Club

To nie koniec korzyści!

Każde 100zł wydane w Polish Prestige Hotels to 1 punkt na karcie Prestige Club. 1 punkt to 10zł do wykorzystania w sieci hoteli. Zgromadzonymi na karcie środkami możesz opłacić dowolne usługi w hotelu takie jak relaksujący masaż, obiad w hotelowej restauracji czy nawet kolejny nocleg. Wyobraź sobie, że jeden weekend już przekłada się na dodatkowe korzyści. Dołącz teraz Prestige Club.

To nie koniec korzyści!

Które hotele są w programie?

Polish Prestige Hotels to 41 hoteli z całej Polsce. Niezależnie od tego czy wybierasz się nad morze, w góry czy planujesz pobyt w centrum miasta, jesteśmy tam i mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Sprawdź Nasze hotele.

 Które hotele są w programie?

Dołącz do Prestige Club

Aby dołączyć do Prestige Club wystarczy wypełnić wniosek o kartę. Możesz to zrobić przez internet lub w jednym z hotelu z grupy Polish Prestige Hotels. Tym sposobem otrzymujesz numer członkowski, kartę i zaczynasz korzystać ze wszystkich przywilejów! To takie proste. Załóż kartę Prestige Club.

 Dołącz do Prestige Club
Wykonanie: PROFITROOM
Abonnieren Sie den Newsletter

Bleiben Sie auf dem Laufenden mit neuen Produkten

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen