Hotel Vivaldi - NOWA WWW, Poznań Hotel Vivaldi - NOWA WWW, Poznań

Rekreacja

 1. Strona główna
 2. Strona główna
 3. Vivaldi Karpacz
 4. Hotel
 5. Rekreacja

Karpacz to doskonałe miejsce, aby zachłysnąć się pięknem polskich gór. Atrakcyjne położenie Vivaldi Karpacz sprawia, iż to idealny punkt wypadowy dla pieszych wycieczek. 100m od całorocznego wyciągu kanapowego, 180m od sztucznego lodowiska , 450m od skoczni narciarskiej Orlinek, 2km od Świątyni Wang, 2h na Śnieżkę czarnym szlakiem, 1,5h do Samotni zielonym szlakiem, 1h 20min do Strzechy Akademickiej żółtym szlakiem

Wypoczynek w Karpaczu

Pobyt w Vivaldi Karpacz to doskonały plan na każdą porę roku. Nasi Goście bardzo chętnie korzystają w różnych form rekreacji, m.in. narciarstwo zjazdowe i biegowe, łyżwy, jogging, Nordic Walking, rowery, saneczkarstwo, spacery. 

 Wypoczynek w Karpaczu

Relaks w hotelu

Gwarantujemy Państwu pełen relaks bez wychodzenia z hotelu. W obiekcie posiadamy saunę fińską, basen z podwodnym masażem ciśnieniowym, wannę z hydromasażami o zmiennym ciśnieniu, gabinet masaży ręcznych, piłkarzyki, gry planszowe i wiele innych. 

Relaks w hotelu

Basen

Basen z hydromasażem to doskonała rozrywka dla osób w każdym wieku, która gwarantuje aktywny wypoczynek o każdej porze roku. W Hotelu posiadamy akcesoria do nauki pływania oraz zabawki dla najmłodszych. Wszystko dla dobrego samopoczucia naszych Gości. 

Basen

Sauna fińska

Sauna fińska to sekret zdrowia i witalności Skandynawów. Temperatura sauny fińskiej to 90 st C. Pobyt w niej utrzymuje skórę młodą, zdrową i elastyczną. Ciepło sauny aktywizuje układ krążenia, dzięki czemu obserwujemy wyraźny dopływ energii. Rozgrzanie sprzyja również produkcji endorfin, a te jako hormony „szczęścia" wywołują dobry nastrój.

Sauna fińska

Odprężający masaż

W hotelu mogą Państwo skorzystać z różnorodnych masaży wykonywanych przez wykwalifikowanego terapeutę. Oferowane przez nas zabiegi zostały dobrane w taki sposób, aby skutecznie odprężyć zarówno Państwa umysł, jak i ciało. Zależy nam, aby mogli Państwo doznać głębokiego relaksu. W naszej ofercie znajdą Państwo: masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, odprężający masaż ciepłymi olejkami, masaż wyszczuplająco – modelujący, masaż bańkami chińskimi, masaż medyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż twarzy, szyi i dekoltu, masaż stóp.

 

 Odprężający masaż

Sprawdź nasze oferty

ab 700 /Nacht
W RYTMIE LATA! DŁUGI WEEKEND

W RYTMIE LATA! DŁUGI WEEKEND

 • min. 2 Nächte
 • HP - Halbpension
Sehen details
ab 400 /Nacht
W RYTMIE LATA!

W RYTMIE LATA!

 • min. 1 Nacht
 • HP - Halbpension
Sehen details
ab 350 /Nacht
WIOSENNA NUTA!

WIOSENNA NUTA!

 • min. 1 Nacht
 • HP - Halbpension
Sehen details
ab 700 /Nacht
Copy_Für Zwei (3 Tage)

Copy_Für Zwei (3 Tage)

 • min. 2 Nächte
 • HP - Halbpension
Sehen details
Zeige alle Angebote
Wykonanie: PROFITROOM
Abonnieren Sie den Newsletter

Bleiben Sie auf dem Laufenden mit neuen Produkten

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen